Продаж арестованного майна на УУБ

З кожним роком майно, яке арештовує Державна виконавча служба, стає все більше і більше. Зв’язано це з тим, що у банків занадто обмежений доступ до них існує в банках. На сьогоднішній день єдиний спроможний спосіб задекларувати конфіденційне майно – реалізувати його в державній системі торгівлі аукціонів арештованим майном. Дана система – монополіст.

Всі проводяться аукціони дуже «брудні». Немає ніякої прозорості, а навколо великої кількості аукціонів ходять різні чутки, а також недоліки випадків корупції, пов’язані з арештованим майном. Про новітню систему Прозорро є інформація на сайті www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/

Відмінності прозорої системи

На подібних аукціонах часто ставлять особливо низькі ціни, намагаючись підпадати під конкретним покупцем. З цим абсолютно нічого не роблять. На сервісе Прозорро.Продажи — ситуація абсолютно протилежна. Усі аукціони максимально прозорі, будь-який журнал може стежити за ним. Із-за того, що бажаючі купують арештоване майно багато, відповідно, і ціна буде максимально високою та справжньою.

У бізнесменів Прозорро.Продажі заслужила величезну довіру за рахунок прозорості. У них беззаперечна репутація, а за статистикою, більше людей буде здійснювати торги саме на прозорих аукціонах, наприклад, на Українській державній біржі, що на «брудних».

У зв’язку з тим, що майно реалізується подібним чином, державі необхідно створити реєстр арештованого майна. За словом директора організації, який регулює дану ситуацію (Національне агентство з питань розробок та управління активами), для створення такого повного реєстру їм категорично не відповідає час і люди.

Для того, щоб лот з арештованим майном реалізовувався на прозорих аукціонах потрібно доопрацювання. Якщо буде реєстр активів, тоді інтереси до такого аукціону будуть більше. Поліцейським же буде додаткова мотивація волевиявлення вироблення у боржників майна, а наступним передаванням його у необхідні організації. Таке рішення абсолютно підтримує та затверджує антикорупційні заходи по всьому миру.

На Українській універсальній біржі завжди можна без проблем і швидко (і головне прозоро) Продати арештоване майно. Данна компанія працює з самого 1997 року, починаючи з 2016 року, враховуючи офіційну електронну площадку Прозорро.Продажі.

Related Post

Покупка кресла каталки

Кресло каталка это важный атрибут, который вы должны иметь в различных ситуациях. Если вы хотите выбрать оптимальный вариант такого кресла, то следует руководствоваться некоторыми принципами, которые помогут в решении вопроса.

Коли проводяться електронні торги по банкротству

Останнім часом електронні торги стають все більш популярними. Є досить багато причин, чому подібна тенденція стає настільки явною. Перш за все, це досить зручно й взяти участь в торгах може

Преимущества услуг платной перевозки больных

В жизни каждого человека могут случаться ситуации, когда приходится столкнуться с серьезными проблемами. Хуже всего, когда это касается не каких-то бытовых вещей, а человеческого здоровья. Когда речь заходит о человеческой