Порядок вступу до Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Позитивні результати роботи за досить недовгий термін існування на практиці показали усім зацікавленим сторонам переваги бути членом неприбуткової громадської організації Асоціація «Біржові та електронні майданчики».

Учасниками такого специфічного професійного товариства стали ведучі українські товарні біржі (аграрні, енергетичні), приватні підприємства. Також до складу Асоціації увійшли спеціалізовані онлайн-платформи — авторизовані майданчики електронних систем Прозорро.Держзакупівлі і Прозорро.Продажі.

Серед найбільш затребуваних послуг Асоціації послуги з проведення публічних тендерних закупівель, біржових торгів, електронних конкурсів та відкритих аукціонів з продажу майна державної і комунальної власності або здачі в його оренду тощо.

На даний час за участю сертифікованих спеціалістів Асоціації проводяться операції з реалізації:

 1. майна державної та комунальної власності, а також майна підприємств-банкрутів;
 2. конфіскованого та арештованого майна;
 3. земельних ділянок державної та комунальної власності та оформлення їх в оренду;
 4. активів платників податків, які знаходяться під заставою;
 5. оптових партій продукції;
 6. необробленої деревини;
 7. неосновних засобів.

Вступити до Асоціації «Біржові та електронні майданчики» можуть органи державної влади та місцевого самоврядування, державні та комунальні установи, а також будь-які юридичні особи будь-якої форми власності. Головна вимога – підтримувати цілі та завдання, визначені установчими документами Асоціації.

Стати членом Асоціації нескладно, необхідно відповідати встановленим організацією вимогам та підготувати та подати на розгляд пакет документів, які складаються з:

 • Заяви претендента (зразок надається), з клопотанням увійти до складу учасників Асоціації. Заява оформлюється на фірмовому бланку, підписується керівником юридичної особи та засвідчується печаткою.
 • Протоколу Загальних зборів учасників юридичної особи-претендента щодо рішення про вступ до Асоціації, завірених належним чином (підписано керівником юридичної особи та засвідчено печаткою) копій:
 • Статуту юридичної особи-претендента;
 • Виписки та Витягу із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із відомостями про юридичну особу.

Також кожен учасник Асоціації повинен сплатити членський внесок за реквізитами, що містяться на сайті організації.

Більше інформації на офіційному сайті за посиланням aeaep.com.ua.

Related Post

Уникальность работы

Если вы уже сейчас настроены на то, чтобы заказать дипломную в Киеве по разумной и не завышенной стоимости, тогда добро пожаловать за положительным результатом сотрудничества. Дипломная работа — это объемный

Лечение рака с помощью хирургического вмешательства

Нельзя отрицать того факта, что медицина за последние годы достаточно сильно шагнула вперед. Именно поэтому здесь стоит говорить о том, что многие проблемы, которые ранее принято было считать практически смертельными,

Лечение позвоночника, что важно знать

Позвоночник представляет собой важную часть осевого скелета каждого человека. Именно сам позвоночный столб отличается многочисленными необходимыми функциями. К ним относится опорная, двигательная и защитная функция. Но иногда в жизни случаются