Покупка арештованого майна через систему Прозорро

Арештоване майно боржників обов’язково підлягає негайному продажу для погашення боргів особи, яку за рішенням суду визнано боржником. Така доля цього майна була вирішена та прописана у діючому законодавстві Україні.Продаж майна тепер здійснюється через товарні біржі, акредитовані як офіційні онлайн майданчики системи Прозорро.

Раніше, подібний доступ до торгів для звичайних громадян був обмежений і тільки з 2019 року Кабінет Міністрів Українинадав можливість проводити аукціони, де товарами буде виступати арештоване майно. Про цю процедуру ми розповімо вам в цій статті.

Способи купівлі-та продажу арештованого майна

Товарні біржі сприяють реалізації арештованого майна. З появою даного механізму, кожен громадянин України отримав можливість купити те, що раніше належало боржнику. За останні 4 роки на біржі УУБ було вироблено близько 250 тисяч угоднад арештованим майном.

Всі угоди були успішно проведені, а майно перейшло у володіння нових господарів. Таким чином, кредитори отримали бажані кошти, а нові господарі цінну власність, яка раніше перебувала у володінні недоброчесних громадян. За рахунок проведення цих угод, держава отримувала оплату податків.

За весь цей час, завдяки платформі УУБ до державного бюджету було заплачено близько 23 мільярдів гривень податків.

Сервіс, який надає Українська універсальна біржа

Згідно з правилами, які встановила адміністрація Української універсальної біржі, до кожного клієнта відшукується індивідуальний підхід. Арештоване майно не є таким самим напрямком, як інші запропоновані на товарній біржі. Тому дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений не тільки результатом, але і процесом придбання арештованого майна.

Досвід Українській універсальній біржі з даного питання дуже великий. Статистика сама говорить за себе, оскільки такі гроші можна було відраховувати до бюджету нашої країни тільки при укладанні великої кількості успішних угод. Для того, щоб ознайомиться більш детально з інформацією про купівлю арештованого майна через УУБ, остатньо відвідати сторінку https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-elektronni-auktsiony-v-systemi-prozorrosale/

Крім того, якщо підписатися на електронну розсилку або онлайн месенджери і чат-боти запропоновані на сайті УУБ, то можна завжди бути в курсі останніх змін на сайті, а також про появу нових пропозицій на реалізацію арештованого майна на Українській універсальній біржі.

Related Post

Уникальность работы

Если вы уже сейчас настроены на то, чтобы заказать дипломную в Киеве по разумной и не завышенной стоимости, тогда добро пожаловать за положительным результатом сотрудничества. Дипломная работа — это объемный

Лечение рака с помощью хирургического вмешательства

Нельзя отрицать того факта, что медицина за последние годы достаточно сильно шагнула вперед. Именно поэтому здесь стоит говорить о том, что многие проблемы, которые ранее принято было считать практически смертельными,

Сколиоз: диагностика, лечение, профилактика

Позвоночник человека имеет 4 физиологических изгиба: крестцовый и грудной отделы изогнуты назад (естественные кифозы), поясничный и шейный — вперед (естественные лордозы).