Кругляк для виробничих потреб в Київській області з аукціону

Відповідно до нової постанови про продаж деревини було вирішено торгувати круглим лісом та іншим необробленим лісоматеріалом тільки на спеціальних торгових майданчиках. Одна з них — Українська енергетична біржа. Надається веб-портал Prozorro https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-vid-virobnika-u-kiivskij-oblasti-vidteper-prodaut-i/, який є аукціоном. Обмін існує вже давно, але угоди з необробленою деревиною можуть проводитися тільки під контролем держави, оскільки лісове господарство належить державі.

Особливості покупки круглого лісу

Стати учасником Української енергетичної біржі може будь-хто. Це може бути юридична або фізична особа, яка є індивідуальним підприємцем або звичайним резидентом, так як мета придбання круглого лісу може бути обумовлена різними причинами:

  1. використання цього виду деревної сировини для виробництва різних видів продукції;
  2. для виробництва будівельних матеріалів на основі стружки і тирси, для чого кругляк обробляється на спеціальному обладнанні;
  3. для виробництва палива.

Продаж круглого лісу на торговому майданчику Української енергетичної біржі здійснюється наступним чином:

По-перше, кожен, хто хоче купити партію круглого пиломатеріалу, повинен зареєструватися на сайті як учасник системи, вказавши реквізити своєї компанії або особисту інформацію для позначення на сервісі, якщо це проста фізична особа.

У відповідному розділі сайту виберіть найбільш підходящий за параметрами лот. Вся інформація по кожному товару вказана в аркуші аукціону.

Запросіть відповідний і дочекайтеся закінчення аукціону.

Продаж круглого лісу в Київській області через аукціони юридично захищена від обману і шахрайства. Будь-яку інформацію можна знайти через колл-центр або самі учасники в чаті.

Related Post

Консультації психолога у Львові

До психолога звертається велика кількість людей з різноманітними проблемами у житті. Більшість із них не в змозі самостійно їх вирішити, або намагались, але нічого не вийшло. Тоді безперечно потрібно звернутися

Перелом локтевого отростка

Перелом локтевого отростка — распространенная травма, составляющая примерно 6-30 % всех внутрисуставных переломов.

Что такое медикаментозный аборт

Медикаментозный аборт в Киеве и других городах страны с каждым годом становится все более популярным. Если вам раньше не приходилось сталкиваться с такой необходимостью, то скорее всего возникнет вопрос о